Kulečníky, stolní fotbaly, závěsné ruské kuželky

Na těchto internetových stránkách můžete shlédnout kompletní nabídku našeho výrobního sortimentu, služeb a příslušenství, které naše firma CS BILLIARD s.r.o. nabízí:

  • Kulečníky - Karambol, Pool, Snooker, Pyramida, Neguš, karambolové vložky, výměnné karambolové mantinely, krycí a pingpongové desky
  • Kulečníkové příslušenství, koule, tága, lampy, plátna, mantinely, křídy, kůže
  • Stolní fotbaly pro domácí, komerční a sportovní využití. Rozsáhlé fotbalové příslušenství
  • Ruské kuželky a zahradní závěsné kuželky pro venkovní i vnitřní použití
  • Krátkodobý a dlouhodobý pronájem a půjčení kulečníků - pronájem karambolových, poolových a biliardových stolů
  • Servis, opravy a stěhování kulečníků, potahování kulečníků, výměnu kulečníkového plátna a karambolových a poolových mantinelů
  • Specializované opravy všech druhů kulečníkových tág - výměna a lepení kůží a kostic na karambolových a poolových tágách
Karambol, karambolové stoly Pool biliardové stoly Snooker a pyramida Universální kulečník pool s karambolovou vložkou
Krycí jídelní deska na kulečníku Pinpongová deska na stolní teny na kulečníku Zahradní závěsné ruské kuželky Stolní fotbaly
Šachové stolky Karetní stolky Stojany a držáky na kulečníková tága Vzušný air hokej


Novinky:

Kulečník SIGMA

Novinky 2022/2023 - Kulečníkové stoly SIGMA A DIPLOMAT

Pro roky 2022 a 2023 jsme připravili hned dva nové modely kulečníkových stolů. Jako první přestavujeme model SIGMA. Exklusivní design, stabilní konstrukce a velmi zdařilé spojení masivních mantinelů s boky a pevných ocelových nohou. Na přání je možné tento kulečníkový stůl doplnit o výsuvný šuplík na veškeré kulečníkové příslušenství včetně tág. Poctivé řemeslné zpracování a použité materiály zaručují kvalitní a jedinečný kulečníkový stůl. Další nový kulečníkový stůl je model DIPLOMAT. Luxusní moderní interiérový karambolový nebo poolový stůl s možností variability tvaru nohou.


Stolní fotbaly CANNONBALL - individuální reklamní potisk

Stolní fotbaly nejenom na zákazku vyrobíme, ale také nabízíme unikátní možnost potisku motivem vaší firmy, školy, oddílu, atd. Brandingem lze upravit korpus, hrací plochu a mantinely stolního fotbálku. Neváhejte a informujte se u nás!

Stolní fotbaly CANNONBALL


Podpora handicapovaných sportovců

Podpora handicapovaných sportovců

Podporuje tělesně handicapované sportovce. Jsme léta hrdými partnery a pyšníme se přátelstvím s lidmi, kteří věnují svůj život pro dobrou věc a vrací tělesně postižené do běžného života. Nákupem u nás podporujete handicapované spoluobčany.


Každý strk pomáhá. Děkujeme!
Závěsné zahradní ruské kuželky

Závěsné zahradní ruské kuželky

Pro novou sezónu jsme pro Vás připravili hned několik nových modelů a vylepšení. Zjednodušené spojování dílů. Konstrukce ruských kuželek jsou nyní lépe přenosné a skladovatelné. Důležitou novinkou je také nová konstrukce závěsných ruských kuželek, která se betonuje do země. Nové "fixní" stavění kuželek na hrací ploše - kulička/důlek. Do našeho výrobního programu jsme také nově přidali dřevěné kuželky určené speciálně pro děti.


Mistrovsví České republiky 2012 Volná hra - karambol - Dvůr Králové nad Labem

Mistrovství ČR Karambol Volná hra, Dvůr Králové nad Labem

Ve dnech 3. - 4. listopadu proběhlo ve Dvoře Králové na Labem kulečníkové Mistrovství České republiky jednotlivců Karambol - Volná hra. Osmička hráčů hrála na karambolových stolech MASTER. Naše firma provedla před mistrovství kompletní přípravu karambolových stolů. Servis a potažení kulečníků. Hrálo se na karambolovém plátně OPAL FAST TECH. Do finále se probojoval hráč Milan Bláha a královédvorský rodák Jan Frieda. Napínavé utkání do 400 karambolů skončilo remízou a musel rozhodnout až následný "rozstřel" do 40 strků. Pevnější nervy nakonec přinesly titul mistra ČR Janu Friedovi. Zbývá dodat, že tento již 5. titul získal po téměř 25 letech. Jsme potěšeni, že můžeme nadále pečovat a servisovat karambolová tága mistru republiky. Honzo, GRATULUJEME !!!

design: CS Billiard s.r.o., 2024