Nacházíte se: Úvodní stránka » Servis firmy CS Billiard s.r.o. » Servis a opravy kulečníkových tága - výměna a lepení kostic a kůží

Servis a opravy kulečníkových tága

Mimo standardní výrobu a servis kulečníkových stolů zajišťuje firma CS BILLIARD s.r.o. kompletní péči o kulečníková tága. Nebojte se svěřit své karambolové nebo poolové tágo do rukou odborníků. Již celou řadu let se staráme o tága celé řadě závodních kulečníkových hráčů i mistrů v České republiky v karambolu a poolu. Mezi naše lepeni Kůří na kulečníková tága dlouhodobé zákazníky patří reprezentanti a mistři ČR Jan Frieda, David Žalman, Pavel Škop, Josef Červenka a dále celá řada další úspěšných Různé druhy kostic a kůží kulečníkových hráčů

Výměna a lepení kostic a kůží

  • Provádíme odborné lepení nových kůžiček na tága. Kvalitní a dobře připravená a nalepená kůže je zárukou, že se Vaše kulečníková hra může skutečně zlepšovat. Novou kůžičku (čepičku) nejenom správně nalepíme, ale následně i na speciálním soustruhu zbrousíme přesně dle průměru kostice (ferulle). Kůže nesmí být v žádném případě širší než je kostice! V případě, že kůže přesahuje hranu kostice, chybí kůžičce na stranách (hranách) opora a může se stávat, že při některých extrémních úderech (plný tahák nebo plná faleš) se kůže tzv. smekne (kiksá).
  • Při lepení nové kůže na tágo, kůžičku také vymodelujeme do požadovaného správného tvaru, aby ideálně zasahovala karambolovou, snookerou nebo poolovou kouli. Správný tvar kůže na tágu je alfou a omegou vysoké kulečníkové hry. Kulečníkoví mistři vždy při tréninku věnují několik minut údržbě svého závodního tága!
  • Vršek tága neboli špici upravujeme do nového průměru dle Vašeho přání. Například z průměru karambolového tága 11,5 mm jsme schopni špici upravit na nový průměr 11 mm
  • Nabízíme broušení a čištění špicí kulečníkových tág (vršků), čímž je zaručena minimalizace odchylek při úderu do koule. A to nejen odchylek stranových tak i rychlostních. Správně udržované tágo je vizitkou dobrého hráče!
  • Zdarma poskytujeme odborné konzultace a pomoc při výběru kůžičky (čepičky) a kostice vhodné pro Vaše kulečníkové tágo.

Zaujala Vás naše nabídka servisu karambolových a poolových tág? Neváhejte nás kontaktovat na tel: 777 643 750 nebo 604 360 283. Cenu servisu tág dohodneme k oboustranné spokojenosti. Zohledníme i případné množstevní slevy servisů! Servis je prováděn výhradně v naší specializované dílně při osobní návštěvě nebo zaslání tága na naši adresu: CS Billiard s.r.o., Starobucké Debrné 221, Nemojov, 54401. V případě zájmu o osobní návštěvu si je vhodné domluvit termín.

Soustruh na opravu kulečníkových tág
výměna kostice a lepení kůže
design: CS Billiard s.r.o., 2014