Nacházíte se: Úvodní stránka » Služby firmy CS Billard s.r.o. » Nákup na splátky se společností CETELEM

Výhodný nákup kulečníků a stolních fotbálků na splátky - Cetelem

Nákup kulečníkových stolů, stolních fotbalů nebo zahradních závěsných kuželek bez potřebných peněžních prostředků lze s námi realizovat jednoduše. Spolupracujeme s firmou Cetelem. Společnost Cetelem je silná a stabilní společnost, která se svojí patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu patří mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb.

Cetelem je dceřinou společností francouzské banky BNP Paribas Personal, která poskytuje spotřebitelské úvěry již od roku 1953 a postupně rozšířila pole svého působení do více než třech desítek zemí světa na čtyřech kontinentech.

Nákup na splátky Cetelem

Nabízíme svým zákazníkům a klientům: Jednoduše si vyberete zboží, podepíšete úvěrovou smlouvu s firmou CS Billiard s.r.o. a ihned odcházíte s nakoupeným zbožím.

  • Výhodný nákup na splátky
  • Jednoduché vyřízení přímo u nás na firmě CS Billiard s.r.o. nebo přes internet
  • Okamžité vlastnictví zakoupeného zboží
  • Výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr pro případ nečekaných situací

Zaujala Vás naše nabídka nákupu na splátky? Stáhněte a vyplňte tento formulář a o vše ostatní se postaráme. V případě nejasností nás kontaktovat na tel: 777 643 750. Rádi Vám vypracujeme individuální nabídku. Vaše spokojenost je pro nás vždy nejdůležitější!

design: CS Billiard s.r.o., 2014